CCR Trimix Diver LEVEL II


Kurs PSAI Expedition Mixed Gas Closed Circuit Rebreather Diver jest przeznaczony dla tych nurków, którzy chcą nurkować z wykorzystaniem obiegu zamkniętego z trimixem jako diluentem do maksymalnej głębokości 75m.

WYMAGANIA WSTĘPNE

·       Minimum 18 lat

·       Uprawnienia Fundamentals Mixed Gas Closed Circuit Rebreather Diver (60m)

·       Minimum 15 zalogowanych nurkowań  na obiegu zamkniętym (CCR) od ukończenia kursu CCR Fundamentals z trimixem jako diluentem w zakresie głębokości 46-60m

UWAGA!

Kurs ten może być nauczany w połączeniu z PSAI Open Circuit Mixed Gas (Trimix OC), według uznania odpowiednio wykwalifikowanego Instruktora, certyfikat ukończenia może być wydany dopiero wtedy, gdy nurek spełni wymagania określone w Standardach dla obydwu kursów.

CZAS TRWANIA KURSU

2 dni obejmujące:

·       Wykłady - powtórzenie szczegółowych informacji oraz technik nauczanych na poziomie CCR Fundamentals

·       2 nurkowania z trimixem jako diluentem do maksymalnej głębokości 75m

CENA

2000* PLN + 150 PLN licencja + 250 PLN manual brutto

* w cenę kursu nie jest wliczona:

  cena gazów oraz koszty pobytowe instruktora (nocleg, przelot itd.)

  wypożyczenie rebreathera KISS SIDEWINDER na czas trwania szkolenia 500 zł

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]