Intro to Tech


INTRO TO TECH

Celem kursu jest podniesienie jakości i wydajności nurkowania zarówno dla siebie samego jak i całego zespołu. Ujednolicenie procedur związanych z sytuacjami awaryjnymi oraz pracy w grupie. Jest to szkolenie mające na celu skupienie się głównie na takich elementach jak : poprawne wyważenie i perfekcyjna pływalność, techniki pracy płetwami w tym pływanie do tyłu, praca w zespole, S-drill – umiejętności obrazujące sytuacje dzielenia się gazem w nagłych wypadkach, ćwiczenia związane z utratą światła oraz strzelania bojki SMB.

WYMAGANIA WSTĘPNE

  • Wiek minimum 18 lat
  • Minimalny certyfikat SDI Open Water Scuba Diver lub równoważny
  • 25 zalogowanych nurkowań na wodach otwartych

CZAS TRWANIA

3 dni

CENA

750 EUR+ 80 EUR certyfikat i podręcznik lub e-learning
Kurs indywidualny 1125 EUR + 80 EUR certyfikat i podręcznik lub  e-learning
Cena nie zawiera:

  • Butle, gazy oraz wymagany sprzęt kursanta 
  • Dla kursów odbywających się poza Hiszpanią - wszystkie koszty instruktora (gazy, butle, wejściówki na miejsca nurkowe, opłaty za wypłynięcia łodzią, zakwaterowanie i przelot/dojazd)

 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]