Cave Survey & Cartography Diver


UNDERWATER CAVE SURVEY & CARTOGRAPHY

Kurs Underwater Cave Survey & Cartography Diver to szkolenie przeznaczone do nauki mapowania, eksploracji oraz miernictwa podwodnego jaskiń. Podczas szkolenia kursanci będą poznawali techniki zbierania pomiarów, kładzenia lin eksploracyjnych, dokumentacji za pomocą kamer video, oraz  rysowania planów jaskiń. Szkolenie Underwater Cave Survey & Cartography jest dedykowane nie tylko do niezbadanych dotąd systemów jaskiniowych, lecz również do nanoszenia nowych danych na wcześniej narysowane mapy, które często nie są tak dokładne jak mogłoby nam się wydawać. Nowe koncepcje miernictwa oraz nowe technologie pomiarowe, dają o wiele większe możliwości, niż miało to miejsce w latach wcześniejszych kiedy powstawały mapy, które są powszechnie używane do dnia dzisiejszego.

WYMAGANIA WSTĘPNE

  • certyfikat Full Cave Diver
  • zalogowane co najmniej 50 nie treningowych nurkowań jaskiniowych

WYMAGANY SPRZĘT  (poza sprzętem nurkowym)

Sprzęt potrzebny do sporządzania pomiarów jaskiń (Cave Survey Slate, Wall Survey Slate, Survey Station Markers, ręczny sonar do pomiaru odległości, MNemo, niezbędne oprogramowanie) - zapewnia instruktor prowadzący kurs.

CZAS TRWANIA

4 dni

CENA

1000 EUR+ 80 EUR certyfikat i manual
Kurs indywidualny 1250 EUR + 80 EUR certifikat i manual

Cena nie zawiera:

Gazy oraz wymagany sprzęt kursanta

Gazów, absorbent, wejściówek na miejsca nurkowe oraz koszty pobytowe instruktora (nocleg, przelot itd) w opcji - kurs prowadzony "na wyjeździe"
 

 

 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]